psycholog warszawa psycholog ursynów  psycholog online psychoterapia ursynów psychoterapia warszawa psychoterapia online psychoterapeuta warszawa psychoterapeuta ursynów

Jestem psychologiem, psychoterapeutą
w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w akredytowanej szkole CBT. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresyjnych, wahań nastroju, doświadczają napięcia, stresu bądź kryzysu lub doświadczają innych trudności, o których chcą porozmawiać i otrzymać wsparcie.

W terapii ważne jest dla mnie dokładne zrozumienie sytuacji i problemu Pacjenta, indywidualne podejście  oraz zbudowanie relacji terapeutycznej opartej na zaangażowaniu, zaufaniu i akceptacji.  Stosuję się do kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa a swoją pracę poddaję stale superwizji u akredytowanego psychoterapeuty PTP.

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam m.in. w  Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej w Warszawie, Gabinecie Psychoterapii i Interwencji Kryzysowej, a także w Telefonie Zaufania dla osób w kryzysie emocjonalnym (przy Instytucie Psychologii Zdrowia )oraz w organizacjach pozarządowych działających na rzecz mieszkańców Warszawy.

Jestem przyjazna osobom LGBTQ

Prywatnie uwielbiam spacery w lesie, koty i malarstwo intuicyjnie.

mgr Agata Krupa
psycholog, 
psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Umów wizytę

Polityka prywatności Strona jest własnością Spokojne Miejsce wszystkie prawa zastrzeżone.

Spokojne miejsce | Gabinet Psychoterapii | Terapia online | Psychoterapia  | Psychoterapia par  | Psycholog Warszawa  |Psycholog Ursynów |Psychoterapia poznawczo behawioralna 

 

 

ul. Benedykta Polaka 7/54
02-777 Warszawa
Metro Imielin
 

+48 509 010 418
kontakt@gabinetspokojnemiejsce.pl
Godziny otwarcia pon.-niedz. 8.00-21.00

 

Kontakt

Cennik

Leczymy

 

 

Spokojne Miejsce Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa

Zapisz się 

psycholog warszawa psycholog ursynów  psycholog online psychoterapia ursynów psychoterapia warszawa psychoterapia online psychoterapeuta warszawa psychoterapeuta ursynów

Jestem absolwentką psychologii, specjalność - psychologia kliniczna i neuropsychologia na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam również pierwszy  stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, które rekomendowane jest przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Swoją pracę opieram na budowaniu bezpiecznej oraz autentycznej relacji, którą uważam za  niezbędną w procesie zmiany. Klienta traktuje w sposób podmiotowy oraz  koncentruję się na jego indywidualnych potrzebach.  Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa. 

Pracuję z osobami, które znalazły się z kryzysie psychicznym,  doświadczyły odrzucenia lub straty, doświadczają obniżonego nastroju,  z osobami z zaniżonym poczuciem własnej wartości. Wspieram również osoby, które mają trudności w relacjach z innymi ludźmi. 

Doświadczenie  terapeutyczne zdobywałam m.in. w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie pracuje jako terapeuta, oraz w warszawskich integracyjnych szkołach publicznych gdzie pracuje jako psycholog, a także podczas wolontariatów m.in. w Areszcie Śledczym w Lublinie czy też w Fundacji ALPHA  działającej na rzecz osób z zaburzeniami rozwojowymi.

mgr Olga Semeniuk
psycholog,
terapeuta TSR, 
psychoterapeuta integracyjny

Umów wizytę

Umów wizytę

psycholog warszawa psycholog ursynów  psycholog online psychoterapia ursynów psychoterapia warszawa psychoterapia online psychoterapeuta warszawa psychoterapeuta ursynów

Jestem psycholożką i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie psychoterapii poznawczo
behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.


Pracuje z osobami dorosłymi. Specjalizuje się w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, depresją, kobietami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Udzielam wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Swoje doświadczenie zdobywałam w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica, w Fundacji Zdrowie w Głowie pracując z seniorami. Udzielałam wsparcia rodziną i opiekunom seniorów. Pracowałam w prywatnych gabinetach udzielając wsparcia osobom w kryzysie. W pracy zajmowałam się również diagnozą osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i zaburzeniami osobowości. Swoją wiedze poszerzam poprzez udział w szkoleniach, webinarach i studiach podyplomowych.


W pracy z klientem kładę nacisk na naukowo potwierdzone metody pracy i relację terapeutyczną. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Jestem przyjazna osobom LGBTQ

 

 

 

 

mgr Marta Kurkiewicz
psycholog, 
psychoterapeutka poznawczo-behawioralna
CBT 

Umów wizytę

Umów wizytę 

Umów wizytę 

psycholog warszawa psycholog ursynów  psycholog online psychoterapia ursynów psychoterapia warszawa psychoterapia online psychoterapeuta warszawa psychoterapeuta ursynów

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Edukacji i Motywacji w Warszawie. 

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, doświadczają trudnych emocji, stresu, znaleźli się w kryzysowej sytuacji lub zmagają z problemami, o których chcą porozmawiać i otrzymać profesjonalne wsparcie. 

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, której skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach naukowych. Cenię sobie ten sposób pracy za to, jak dużą wagę przywiązuje do relacji terapeutycznej między pacjentem i terapeutą oraz za bogaty wachlarz technik i narzędzi, które pomagają poradzić sobie z doświadczanymi trudnościami. Interesuję się także trzecią falą terapii poznowczo-behawioralnych: terapią akceptacji i zaangażowania, terapią schematów i terapią dialektyczno-behawioralną, kształcę się w tym kierunku i wykorzystuję te podejścia w praktyce terapeutycznej. W pracy kieruję się zawsze zasadami etyki zawodowej, najważniejsze jest dobro i poprawa stanu zdrowia moich pacjentów. Swoją pracę poddaję superwizji.

Od początku swojej drogi zawodowej najważniejszy był dla mnie kontakt z drugim człowiekiem, pogłębienie tej relacji jest możliwe dzięki pracy w charakterze psychologa i psychoterapeuty. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując jako psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w jednym z warszawskich centrów psychoterapii, a także jako psycholog w telefonie zaufania Fundacji Otwarte Idee, gdzie udzielałam wsparcia psychologicznego osobom w kryzysie, samotnym, chorym, uzależnionym, z niepełnosprawnościami, borykającymi się z różnymi problemami zdrowotnymi i osobistymi. Pracowałam także w fundacji udzielającej pomocy kobietom w okresie okołoporodowymi i jako psycholog – wolontariusz w Centrum Wsparcia Rodzin i Mediacji Fundacji Itaka.

Prywatnie, lubię spędzać czas z bliskimi na łonie natury, aktywny wypoczynek, podróże, gotowanie, niekomercyjne kino oraz książki psychologiczne. Zawsze ważny był dla mnie kontakt z drugim człowiekiem, odkrywanie jego świata przeżyć i uczuć, nieoceniające wysłuchanie i pomaganie, jeśli tej pomocy potrzebuje.

mgr Anna Roszkowska
psycholog, 
psychoterapeutka poznawczo-behawioralna 
terapia CBT, TSR  

Umów wizytę